Usuwanie osadów i tłuszczy

Usuwanie osadów i tłuszczy

Masz twardą wodę? Twoim regularnym gościem w łazience jest osad z kamienia.

Mało kto lubi sprzątać, ale nikt nie lubi czyścić osadu z kamienia, szczególnie jego grubej warstwy. Wystarczy na krótko zaniedbać czyszczenie, aby jego usuniecie wydawało się niemożliwe. Najbardziej spędza on nam sen z powiek w łazience, w kabinie i przy bateriach. W Internecie możemy znaleźć mnóstwo  przepisów na domowe środki czystości. One jednak nie dadzą sobie rady z grubą warstwą kamienia. Jeśli jednak się to uda zajmie Wam to dużo czasu albo poskutkuje uszkodzeniem np. baterii. Środki chemiczne dostępne w marketach mają podobne działanie, albo zabiorą Wam czas, a jeśli zostawicie je same sobie bateria będzie do wymiany.

Sprzatacz.com używa środków profesjonalnych, które w krótkim czasie rozprawią się z osadem z kamienia w Twojej łazience.

 

TŁUSTY OSAD W KUCHNI

 

Chyba każda gospodyni musiała się kiedyś rozprawić z lepką warstwą tłuszczu, która w duecie z kurzem osadza się w górnych partiach kuchni, szczególnie na okapie oraz szczycie szafek, lampie pod sufitem i na sprzęcie i bibelotach ustawionych na półkach i blacie,  Problem nasila się jeśli jesteśmy posiadaczami kuchni gazowej. Mimo, że jest to niewidoczna część kuchni, większość kobiet robi tam porządki raz na jakiś czas i wie, że nie jest to łatwe zadanie. O ile staramy się sprzątać takie zabrudzenia na bieżąco środki ze sklepu mogą pomóc, ale może mieszkanie zapuścił wynajmujący mieszkanie, albo Ty się wprowadziłeś i kuchnia jest w opłakanym stanie. Nie stresuj się. Wezwij nas. Rozprawimy się z tym lepkim brudem z prawdziwa przyjemnością.